Посібник з послідовності підлітків Патті

Якщо ви хочете стати кращим Справжній готівка підліток Патті Потрібно знати кожну 3 послідовність картки Patti!

У нашому повному посібнику з послідовності підлітків Patti ми переглянемо все, що потрібно, щоб підвищити свою майстерність у грі, щоб виграти реальні гроші в Інтернет-казино.

Ми розглянемо правила послідовності, повний перелік рук підлітка Патті в грі і нарешті поглянемо на найкращу послідовність!

3 Правила послідовності Patti

3 правила послідовності Patti досить схожі, оскільки засновані на найпопулярнішій картковій грі у світі, покер.

Єдина відмінність полягає в тому, що ви базуєте руку на 3 картках замість 5.

Давайте подивимось на всі доступні 3 руки Patti.

Заповніть 3 список послідовностей Patti

Слід або набір

стежка

Коли ви отримуєте руку, яка є слідом або встановити, це означає, що у вас є три вид. Ця рука також йде тріо і вважається найвищою послідовністю у 3 Patti.


Чиста послідовність

Прямий змивання

Чиста послідовність - це прямий флеш, який складається з 3 поспіль карт у тому ж костюмі. Найкраща чиста послідовність, яку ви можете отримати в 3 Patti-це A-K-Q і найгірший 4-3-2. Костюм не має значення, тому не має значення, який у вас є, поки вони однакові.


Послідовність

прямо

Послідовність - це пряма рука і працює так само, як і чиста послідовність, але вам не потрібно мати той самий костюм. Поки картки перебувають у послідовному порядку, він вважається послідовністю.


Забарвлення

забарвлення

3 Кольорова послідовність Patti - це коли у вас є рука з картками одного костюма. Жоден костюм не є сильнішим за інший, тому вам ніколи не доведеться вибирати один костюм над іншим.


Пара

пара

підліток Патті рука з парою - це коли у вас є 2 картки, які мають однакове значення. Два тузи - найкраща пара, яку ви можете мати, тоді як пара 2 -х - найгірша.


Висока картка

висока картка

Висока карта - це саме те, як це звучить, просто висока карта. Це найгірша рука, яку ви можете мати, оскільки це насправді не послідовність. Якщо у вас є лише висока карта найчастіше, краще просто упакувати.

Найвища послідовність у 3 Patti

Як згадувалося, слід або набір - це найвища послідовність підлітків Patti, але є один слід, який кращий за всіх інших. Якщо ви коли -небудь отримаєте це, ви можете бути на 100% впевнені, що збираєтеся перемогти, оскільки немає руки, яка може її перемогти.

Я говорю про 3 тузи! Це послідовність виграшів числа 1 у 3 Patti!

стежка

Звідки ви знаєте, яка послідовність виграє, якщо у вас те саме?

Як ви могли з’ясувати, іноді у вас може бути така ж послідовність підлітків, як і хтось інший.

Що ви повинні врахувати - це те, як послідовності впорядковуються у значення.

Ейс завжди тоді порядок знижується, як завжди.

Якщо у вас такий самий тип послідовності, як і хтось інший, він зводиться до найвищої послідовності.

Спробуємо два різних приклади, щоб зрозуміти:

A-A-3 проти A-A-Q: Обидва гравці мають пару тузів, але гравець з королевою перемог, оскільки має більш високу третю карту.

10-9-8 проти 9-8-7: Обидва гравці мають послідовність, але гравець із послідовністю, що починається з 10, має більш високе значення та виграє.

Якщо ви хочете навчитися решті Правила підлітка Патті та як грати Ви можете ознайомитись з нашою спеціальною статтею для цього.