Грати безкоштовно: воєначальники

Логотип ігрових автоматів Netent Warders

Рейтинг користувача:

  • ПостачальникЧистий
  • НестабільністьСередній/високий
  • RTP96.89%
  • Плата30
  • Котушка5

Небагато ігор були такими ж сліпучою та візуально блискучою, і це справді його точка продажу. 3D -графіка та спецефекти дивовижні.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 30 квітня 2021 року

Опубліковано: 28/10/2017

Три воєначальники, але лише один переможець

Мирний час-це минуле в цьому візуально блискучому, 3D-графічному та багатому слоті. Троє воєначальників йдуть у бій, а кровопролиття на шляху. Але чия кров буде?

Слот, де воєначальники б'ються за домінування

Warlords: Crystals of Power Video Slot це повернення, коли все робилося дещо інакше. В даний час, коли є боротьба за владу, норма полягає в тому. Говорячи про вибори, у нас незабаром з’явиться в Україні! Пам’ятайте, щоб голосувати.

Але кілька століть тому все було набагато менш демократичним, і пошуки світового панування стосувалися насильства, руйнування, сили та кишок. З Чистий Розділ Ворлорди: Кристали влади переносять вас до середньовічних часів, коли тривала епічна тристороння боротьба за владу, і за допомогою блискучої графіки та безлічі бонусних функцій ви проживаєте через неї.

NETENT ВЕЛИКИЙ З ВОРЛОРДІВ: КРИСТАЛЬНІЙ СЛАДНЕ ВІДЕО

Netent чітко підписується на думку, що ви не можете дозволити собі спиратися на лаври і, незважаючи на великобюджетний, гучний, супер успішний випуск Маленька Червона Шапочка Менш ніж місяць тому вони знову пішли всім гарматами, що палали з цими воєначальниками: кристали силового слота.

І добре на них. Багато слотів випускаються щотижня в ці дні, але цей справді привернув мою увагу, і я збираюся пояснити, чому.

По -перше, спочатку, хоча. Окрім того, що можна грати в слот воєначальників на робочому столі, ви можете грати на більшості мобільних пристроїв.

Чи є воєначальники найбільший трейлер слотів, який коли -небудь робився?

Слот Warlords - це все про боротьбу за світове панування між трьома персонажами, які так само навряд чи відступають від конфлікту, як Акшай Кумар або Шах Рух Хан .. Вони є Варвар, жриця та самурай. Вам насправді не потрібно грати як одного з персонажів або вибрати сторону з будь -яким із них, що, відверто кажучи. Тож по суті це ігрова тематика фантазії, встановлена ​​в середньовічних віках, але на відміну від усього, що ви коли-небудь бачили раніше.

Ви переглядаєте трьох головних героїв ще до того, як ви почали крутитися завдяки трейлеру, який цілком може бути найкращим трейлером для слотів коли -небудь.

Завдяки 3D-графіці, драматичній тематичній музиці та крупним планом, це не буде виглядати поза місцем як трейлер для нового фільму "Володар кілець" (так, я знаю, що не буде четвертого, але ви зрозумієте мою думку) або один із цих блокбастерів, заснованих на коміксах Marvel або фільму з Салманом Ханом, в якому знявся в ньому.

Це справді так добре!

Зараз ми досягаємо сцени з інтернет -слотами, які фільми та відеоігри вже пройшли. Етап, де візуальні зображення настільки хороші, що ми повинні прищипувати себе, щоб переконатися, що ми не уявляємо речі. Тож знайдіть хвилину, щоб подивитися на те, що таке слот з тематикою, як фантазія. А потім порівняйте це з це!

Функція бою для шоу, функція безкоштовних спінів для тіста

Netent явно йде на підхід "більше краще" зі своїми слотами на даний момент, коли мова йде про функції, тому що Качка Також було багато. Слот Warlords настільки ж наповнений ними, як Comic-Con, наповнений фанатами. Тож я не буду вести їх у величезних деталях, а просто зосередитись на найважливіших.

Випадкове накладання дико

Особливість варварського молотка (4 дикі символи), функція принцеси (2 - 5 дикій) або функція самураївського меча (2 - 5 дикі тварини) може з’явитися в будь -який час і після активації функції випадкові символи будуть замінені накладкою Дикі символи.

Символ розсіювання

Три воєначальники, так три типи розсіювання: синій (належність до варвара), зелена (жриця) та червона (самурай).

Як ми побачимо нижче, символи розсіювання-це те, що тригер повторно і що може призвести до трьох різних типів вільних спінів.

Функція бою

Пам'ятайте, коли ми сказали, що три персонажі всі воювали один з одним? Ну, в Битва Ви зможете стати свідками тих, хто виходить на кров. І це все через з’явлення розсіювання.

Щоразу, коли з’являються два-три різні символи розсіювання, воєначальники переходять у дво-тристоронній бій за верховенство. Після закінчення битви з’являється переможець випадковим чином. Якщо це один варварський і один символ жриці, то у вас є шанс 50/50 кожного виграшу, якщо це тристороння битва, це 33% шансів кожного виграшного тощо. Коли переможець знайдено, символ розсіювання "програшів" перетворюється на "перемогу". Як тільки це станеться, воно почне повторно спіни.

Повторювати

Ми бачили вище, як функція бою може активувати повторні спіни, але також можна активувати, якщо 2 або 3 з одного і того ж символи розсіювання з’являться без іншого присутнього.

Усі символи, крім розсіювання, залишаються неактивними; Тільки активні символи розсіювання крутяться. Якщо ви отримаєте додатковий символ розсіювання, який такий же, як і активний, ви можете отримати більше повторних спінів. 3 або більше символів розсіювання активують вільні спіни, але все не втрачено, якщо це не відбудеться в кінці повторних спінів через…

Функція остаточного шансу

У вас буде один останній шанс активувати безкоштовні спіни в режимі повторних спінів, якщо ви не отримаєте третій символ розсіювання. Якщо ви не активуєте безкоштовні спіни, ви принаймні отримаєте виграш монети від 3 до 100 разів перевищують значення вашої ставки. Але кращим результатом є отримання цього третім символу розсіювання.

Безкоштовні обертання

Існує три типи безкоштовних обертів (див. Нижче). Кожен з них активує іншу особливість (якщо є додатковий символ розкидання), виходячи з того, який тип безкоштовних спінів ви отримуєте. У кожній грі безкоштовних спінів є свій набір барабанів, і лише символ розсіювання, який його активовував, присутній на котушках.

  • Вільні спіни (синій)

Якщо вони активовані, ви отримаєте принаймні 9 з них. Присутні лише символи воєначальника та тварини, і новий розкид на котушці 3 дає ще 3 безкоштовні спіни.

  • Вільні спіни для жриць (зелений)

Ви отримуєте 7 безкоштовних спінів і отримаєте 1x мультиплікатор для кожного додаткового символу розсіювання, який ви отримуєте.

  • Самурайські вільні спіни (червоний)

5 вільних спінів наближаються до вашого шляху, і символ розсіювання залишатиметься як липкий дикий протягом тривалості вільних спінів.

Ворлорди: Кристали сили світять яскравіше, ніж решта

Я переглядаю та переглядаю 100 -х ігор тут, у G2G Блог, але минув час, коли хтось привернув мою увагу в цій мірі. Ви можете виграти понад 1 мільйон готівкою на цьому слоті. Це означає, що вам доведеться грати за найбільшу частку, щоб отримати його. І якщо це суто можливе багатство, яке ви хочете, у вас є шанс виграти більші суми на подібних Мега Мула.

Але це не вистачає сенсу. Мало ігор коли -небудь були такими ж сліпуми та візуально блискучими, як і слот, і це справді його продаж. Це як один із тих геніальних боллівудських фільмів, які встигають по -справжньому спокусити нас у натовпі середніх. 3D -графіка та спецефекти дивовижні та, сподіваємось, ви отримаєте уявлення про це, переглянувши трейлер. Маючи безліч бонусних функцій, ви також будете добре розважатись за межі графіки.

Грайте в це для розваги або по -справжньому, це залежить від вас, але нижче я перерахував Топ онлайн -казино в Україні!