Грати безкоштовно: вікінги йдуть Берзерк

Логотип для Yggdrasils Vikings Go Berzerk слот

Рейтинг користувача:

  • ПостачальникІгри Yggdrasil
  • НестабільністьВисокий
  • RTP96.1%
  • Плата 25
  • Котушка 5

Вікінги дикі мають 1 безкоштовні крути. Вікінги йдуть у берзерку 3. Згідно з математикою, продовження повинно бути в 3 рази краще, ніж оригінал. Спробуйте, щоб дізнатися!

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 30 квітня 2021 року

Опубліковано: 28/02/2017

Вікінги Yggdrasil Go Berzerk обіцяє викликати розправу "котушки"

Брендував як ще більш сиру і руйнівну тему, ніж її приквел "Вікінги дико", "Вікінги йдуть берсерк", містять воїнів -вікінгів ще більш лютими і безжальними, ніж останній раз. Підказка в імені. Вихід Берсерк - це на кілька виїздів більше поза контролем, ніж просто дико.

Що це означає для вас? Навіть більше, шанси перетворити ці символи дико у режимі вільних спінів і розграбувати слот для багатства, як і самі вікінги, робив усі ці століття тому. Ось що я можу розповісти вам про цей майбутній випуск від моїх друзів у Yggdrasil.

Грати вікінги йдуть Берзерк безкоштовно

Відео -слот Yggdrasil "Vikings Go Berzerk" знаходиться поруч з домом ..

Можливо, це не повинно дивитись, що провайдери ігор Yggdrasil є майстрами у виробництві онлайн-слотів, пов'язаних з вікінгом. Зрештою, вони є шведською компанією, звідки були багато вікінгів! Звичайно, тоді це не називали Швецією, але це просто розщеплення волосся.

У мене ще не було шансу зіграти в ньому, так що багато того, що я збираюся сказати, що ви приходять прямо від наших інсайдерів у Yggdrasil. Тож моє перше запитання було: чи можу я грати на мобільному телефоні? Відповідь була "так": вона доступна на робочому столі, мобільних та інших пристроях, як це стосується всіх Безкоштовні слоти Zunr100.

Вікінги поставляються у всіх формах і розмірах

Наш інсайдер в Yggdrasil запевняє мене, що базова гра практично ідентична "вікінгів дико". Іншими словами, це не просто продовження побудованості на оригінальну тему, як це дуже, дуже схоже, але просто потенційно трохи краще, оскільки я буду далі обговорювати.

Спочатку спочатку це слот на котушці 5 × 3 з 25 лініями оплати.

Я здогадуюсь, що ігрова музика трохи схожа на те, що ви очікуєте, що з’явиться безпосередньо перед погоні на великій машині у фільмі, створюючи напругу - дуже схожі на наші фільми в ці дні.

У своєму попереднику був класний різноманітність символів вікінгів, тому я здогадуюсь, що тут буде більше того. І пам’ятайте, що вікінги були всі форми та розміри, включаючи молоду дівчину вікінгів.

Ще чотири важливі символи, про які можна поговорити. Дикий (не потрібно пояснення), скриня зі скарбами (лише четверта котушка, я прийду до неї пізніше), скриня зі скарбами Рагнарок (лише п’ята котушка) та символ вільних спінів.

Щодо мінливості, ви можете очікувати тієї ж мінливості, якщо не вищими у вікінгів йдуть берзерком порівняно з вікінгами. Якщо ви любите Yggdrasil, але хочете грати в щось менш нестабільне, у вас є середня мінлива гра в слот Красуня та Чудовисько або низька летюча ігрова гра Сонячні береги.

Вікінги Go Berzerk Ragnarok Free Spins - це легенда

Окрім пристойних перемог у базовій грі, забезпеченій за допомогою WILDS, цей відео -слот стосується безкоштовних спінів.

Як отримати безкоштовні спіни

Два шляхи. Три або більше безкоштовних спінів активують бонус, або ви можете потрапити туди через скриню скарбів на котушці чотири. Коли ви отримаєте символ скрині зі скарбами, він активує своєрідне «колесо фортуни», де ви отримаєте приз монети або активуєте безкоштовні спіни.

Перед тим, як крутить спіни

Випадковий бонус присуджується вам лише за активізацію вільних спінів: або стартовий дикий, або повна стартова дика котушка.

Також можливо, що випадковий бонус ви активізуєте вільні спіни Ragnarok (див. Нижче).

Типи безкоштовних обертів

  • Безкоштовні обертання 

Тож якщо ви грали в «вікінгів, ви дикі», ви пам’ятаєте, що після кожного вільного спіну символ вікінгів вступив у бій проти морського монстра. Якщо вікінг виграв, він залишився на котушці як липкий дикий до кінця вільних спінів. Цього разу замініть морське монстра на сирену, і концепція однакова.

  • Безкоштовні оберти

Що робити, якщо я сказав вам, що в деяких випадках вікінг завжди виграє, коли він бореться з сиреною і тому завжди стає липким диким? Це трапляється, коли вікінг перебуває в режимі берсерка, і ви можете отримати його в такому режимі, активуючи берсерк через скриню скарбів у вільних спінах або завершивши лічильник люті.

Що таке лють лічильник? Кожна виграш, яку ви захищаєте в базовій грі, збільшує лічильник люті. Коли ви заповнюєте його, ви отримуєте безкоштовне віджимання з цим вікінгом у режимі Берзерка. Тут у G2G, Я не рекомендую засмутити вікінга, коли він перебуває в режимі Берсерк. Це для вашої власної безпеки, люди.

  • Безкоштовні оберти Рагнарок

У цьому слоті для відео не є джекпот як такий, але це найближче, що ви отримаєте до одного. Безкоштовні спіни Ragnarok можна виграти як бонус від "перед тим, як крутить спіни" або з супер -скарбної скрині. Я вже згадував про це. Також відомий як скриня зі скарбами Рагнарок, вона на котушці п'ять і як звичайна скриня зі скарбами, але має кращі перемоги в монеті, більше шансів дати вам безкоштовні спіни і є єдиним із двох скринь із скарбами, які можуть активувати вільні спіни Ragnarok. Коли ви отримаєте ці легендарні безкоштовні спіни, всі вікінги є берсерком, тобто всі вікінги завжди перетворюватимуться на липкі дикі, коли вони з’являться.

Час увійти в Рагнарок

Цілком очевидно, що це вдосконалена версія дуже вражаючих "вікінгів, що диго" з більшою кількістю функцій, на які слід з нетерпінням чекати. Очевидно також, що три типи безкоштовних обертів - це те, що робить цю гру, і я просто не можу чекати, щоб забезпечити ці вільні спіни Рагнарок!

Грайте з реальними грошима в одному з Рекомендовані Український онлайн -казино внизу!