Грати безкоштовно: Валхалла

Ескіз Betdigital Valhalla слот

Рейтинг користувача:

  • Постачальник Бетдігітал
  • НестабільністьВисокий
  • RTP94%
  • Плата 10
  • Котушка5

Ласкаво просимо до Радара, Betdigital. Сядьте, зробіть себе вдома, чи можемо ми отримати вам чашку чаю?  Так, це їх дебют тут.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 30 квітня 2021 року

Опубліковано: 25.02.2019

Отримайте винагороду в цьому житті, а не в потойбічному житті

Коли я почув, що наступний слот Valhalla був у списку Zunr100 слоти для огляду, Я був дуже заінтригований. Бачите, фахівці з предметів серед Команда Zunr100 Включіть фільми Ліндсі Лохана, Кубок світу з футболу, Гра престолів, Вірменія, Різотто, авіація, Походження віскі, Автомобілі Ауді, Динозаври, Вбивство JFK, книги моделей Ден Браун та Вікторії Секретів. Ну, насправді декілька з нас є експертами з цього останнього.

Норвезька міфологія

Те, що ніхто з нас не є експертами з норвезької міфології. Тож ми були захоплені тим, що ми виявили про Валхаллу. Це величезний, величний зал в Асгарді, яким керує Бог Одін. З хоробрих воїнів, які вмирають у бою, половина з них опиняється у Валхаллі, а інша половина - у Фолквангр, поле богині Фрейя. Це часто згадується в норвезькій міфології як якусь нагороду за хоробрість Воїна.

І як ми побачимо, хоробрість є важливою частиною мобільного слота Valhalla ..

Грати Валхалла у Веракрузі ..

Ласкаво просимо до Zunr100, Betdigital. Сядьте, зробіть себе вдома, чи можу я отримати вам чашку чаю? Так, це дебют англійських провайдерів Посібник 2 азартні ігри І хоча вони вже давно займаються бізнесом, не багато їхніх слотів пробилися до Найкращі Український онлайн -казино все -таки. Але, звичайно, цей новий випуск може змінити все це, тому що якщо ця мобільна гра отримає світиться огляд, ми можемо вийти і подивитися, що ще вони йшли.

Виграйте джекпот

Є джекпот із 2500 кредитів, які потрібно виграти, тобто це фіксований джекпот, а не прогресивний. Це насправді більше гра повторних спінів, ніж вільна крутиться і належить до жанру норвезької міфології. Тема, яка принесла нам слоти, як Зал БогівВікінги йдуть Берзерк і мисливці на тролів у минулому.

Відкрутіться на своєму мобільному

Ви можете відтворити його на робочому столі або, як альтернативи, ви можете відтворити його як мобільний слот. Валхалла може залишатися в одному місці весь час, оточений міфічними істотами, такими як Стаг Ейкпірнір та Коза Хайдрун, але завдяки технології ви можете взяти Валхаллу з собою де завгодно. До таких місць, як Вадодара, Вальсад, Вапі, Варанасі, Васай-Вірар, Веллор або Вераваль. Або навіть місця, які взагалі не починаються з літери V.

Грайте в бонусну гру під звук Вагнера

Слот Valhalla - це 5 × 3 Gam Game, що, як ви очікували, сповнена посилань на вікінгів. Є металевий шолом, золотий ріг, який використовується в бою, щит і вікінг довгий човен з червоними та білими вітрилами. Це ключ до удару в цей джекпот, але отримати це не все просте плавання (дивіться, що ми там робили?). Це тому, що вам потрібно буде отримати п’ять із них, щоб забезпечити ці 2500 кредитів.

Графіка & Символи

Існують також деякі нижчі оплачувані символи, які є всюдисущими ігровими картами, а потім є найважливіші дикі.

Спойлер попередження: У цьому мобільному слоті це робить набагато більше, що він робить у більшості інших ігор. Дикий, який ви можете бачити належним чином, коли він розширюється,-це блакитна дівчинка-вікінга з красивими довгих замками золотистого волосся. Вона, ймовірно, використовує L'Oreal.

Тепер ось справді дивний біт: Ви знаєте, як вони бачать Мона Ліза, здається, дивиться прямо на вас де б ви не стояли в кімнаті? Ну, вона також трохи така. Просто гарніший і, швидше за все, зможе жорстоко мати меч у бою, перш ніж їхати додому та без зусиль готувати їжу для 200 голодних воїнів, ніж Ла -Джаконда.

На котушці 5 ви знайдете кнопку вгору та вниз, яка дозволяє налаштувати свою ставку, поки середня кнопка є ключовим елементом для цієї гри. Ви дізнаєтесь досить скоро, як це працює, вам просто потрібно бути трохи терплячим. Що нагадує нам цю чудову цитату від Маргарет Тетчер:

«Я надзвичайно терплячий, за умови, що я зрештою отримую свій шлях."

Так що так, будьте терплячі, і ви отримаєте також своє, коли ми скажемо вам, що це робить.

Їздити на валкірії

Що справді класний аспект гри, це те, що коли ви активуєте бонусний раунд, ви почуєте Цей чудовий музичний твір Річарда Вагнера. Чому цей? Тому що його називають їздою на Валькірії, а Валькірії - це жіночі фігури, які обирають, які Воїни живуть і які можуть подорожувати до Валхалли; Окрім того, щоб вибрати, хто робить те, що вони також виступають в якості путівників до знаменитого залу після життя.

Отже, бачите, це все підключено. І якщо ви впевнені, що ви чули музику раніше у фільмі, це може бути на сцені з Апокаліпсису. Там, де досить ексцентричний підполковник, якого зіграв Роберт Дюваль, грає класичну музику, коли його вертольоти відкривають вогонь у в'єтнамських селах. Ні, вони не вчать вас робити це на звичайній військовій підготовці.

Валхалла Спінс Функція нагороджує сміливого

Вам не потрібен ступінь магістра в будь -якій формі міфології, норвезької чи іншої, щоб знати, як грати в Valhalla. Вам просто потрібно було прочитати абзаци нижче.

Валхалла крутиться

Якщо ви просто граєте на звичайні ставки, то дика саме така. Він замінить будь -який інший символ. Але якщо натиснути значок "Підтвердити Валхалла Спінс" в правому правому куті екрана і виберіть параметри ставки X2, X4, X6, X8 або X10, це робить щось інше.

За замовчуванням-це гра на котушці X1, але якщо ви збільшите ставку до X4, то Wild розшириться на котушці 3, і ви отримаєте 1 повторний спін, коли вона з’явиться. Вибір опції x6 дає вам два повторні спіни кожного разу.

Очевидно, чим вище x, тим більше ви ставитесь. Але чим більше можливі винагороди.

Коли ви отримаєте дикий символ на котушці 3 (це єдина котушка, на якій він з’явиться), він розшириться, щоб покрити всю котушку перед повторними спінами (-ами). Так схоже на те, що відбувається в таких слотах Книга мертвих або Чарівне дзеркало, Хоча в обох цих іграх вони перебувають під час вільних спінів, а не повторних відпінів.

Інша причина, чому це може заплатити трохи сміливіше і варто грати за більш високі ставки,-це те, що після кожного виграшу ви захищаєте в повторних спінах, множник піднімається на 1. Тож якщо ви забезпечили виграш у першому повторному спіні, то множник буде x2 для вашого другого повторного спіну. Якби ви отримали чергову перемогу, це піднялося б до X3 для третього віджиму тощо. Якщо ви не отримаєте виграш, мультиплікатор з попереднього спіну залишатиметься на місці; він ні підніметься за один, ані він повернеться до 1x.

Все це означає, що якщо ви граєте лише на x4, і можете отримати лише 1 повторний спін, то ви ніколи не матимете мультиплікатора більше, ніж x1.

Так, як бачите, як і з концепцією самої Валхалли, великі винагороди чекають тих, хто демонструє хоробрість!

V для Валхалла, V для мінливості

Це веселий маленький слот з графікою, символами та геймплеєм, які досить прості порівняно з деякими іншими речами, які робиться зараз. Але не кожен слот може бути Тедом або Гензель і Гретел З точки зору складності, і ми не хотіли б, щоб вони були.

Гра в цей мобільний слот для нижчих ставок робить його середньою грою на волатильність, але збільшуючи їх аж до x8 або x10, перетворюється на дуже мінливу гру. Кожен спін стає дорогим, і безплідний пробіг може побачити, як ваш баланс швидко підірветься, але кілька хороших раундів повторних спінів, де множник x3 або x4 вступає в гру, може різко змінити ваші статки дуже швидко.

Не слот, який незабаром виграє будь -які нагороди.

Пам’ятайте, що щоб грати в Валхаллу за реальні гроші, вам не потрібно вмирати в бою. Вам просто потрібно відкрити реальний рахунок, який швидко і простий.