Грати безкоштовно: Тед

Логотип для креслення TED слот

Рейтинг користувача:

  • Постачальник План
  • Нестабільність Середній
  • RTP 95.81%
  • Плата 20
  • Котушка5

Це має бути дуже багато над радіолокаційним слотом, летячи у повітрі з яскравими вогнями навколо нього, поки люди кидають конфетті навколо.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 30 квітня 2021 року

Опубліковано: 27/04/2017

Справжня тварина слота і призначена для величі

Новий слот TED більше, ніж справедливість до дивовижного фільму 2012 року і є обов'язковою для всіх шанувальників фільму. Але з геніальною графікою та бонусами це абсолютно необхідно для всіх, хто любить чудові слоти.

Грайте в слот TED безкоштовно

Огляд слота TED на основі фільму 2012 року

Ми любимо наші дрібниці тут G2G, Як ви, мабуть, помітили, чи прочитали ви будь -який із Безкоштовні огляди слотів Тут раніше. Деякі відгуки - це нові слоти, які не обов'язково випущені у вибух реклами.

Отже, ось кілька дрібниць: Фільм 2012 року Тед-це найвищий фільм усіх часів, щоб мати R-рейтинг (через її погану мову, сексуальний зміст та посилання на наркотики), наздогнавши попереднього рекордного власника похмілля. Я згадую це, оскільки слот TED, заснований на фільмі, звичайно, є наступним мобільним слотом, який я переглядаю тут на Zunr100.

Більше дрібниць: Чи знаєте ви, що мед - це єдина їжа, яка насправді не погано йде погано? Теоретично ви могли б поїсти, якби виявили трохи меду, якому було 5000 років, і ви, можливо, не захворієте від цього. Не те, що я не рекомендую вас, і ви, швидше за все, натрапите на 5000-річний мед.

Але поговоримо про Теда.

Рідкісний випадок фільму, встановленого для величі

Слот TED приходить до нас ввічливо Гра ігор, які в минулому проскочили на Zunr100 кілька разів з такими зусиллями, як блискуче креативні та кумедні Свиняча майстер і ретро, ​​але надмірно спрощене Ювелірний удар.

Тематична це, очевидно, належить до спектру фірмових слотів, точніше, тим, що безпосередньо на основі фільму. По правді кажучи, не багато найкращих слотів засновані на фільмах (хоча наречені - це помітний виняток), але, як ви трохи побачите, слот TED може просто змінити все це.

Це не прогресивний слот для джекпота, але у нього є джекпот. Досить важко сказати, що це переважно безкоштовний слот для спінів, хоча у нього є безкоштовні крупи. Це тому, що, як ви також побачите за деякий час, він абсолютно наповнений бонусними функціями та випадковими функціями. Думати Гензель і Гретел або Червона Шапочка пропорції.

Ви можете грати в слот TED на робочому столі і запитати, чи можете ви грати на мобільному телефоні-це як запитати, чи збираються дитина Бредлі Купер та Ірина Шейк. Я не думаю, що мені потрібно розповідати вам відповідь на будь -яке з цих питань.

Багато цікавих посилань на фільм

Якщо ви не дивилися фільм, Тед, вийдіть і подивіться його. Але якщо у вас немає часу, тому що ви занадто зайняті читати всі чудові речі, доступні на Zunr100, що цілком зрозуміло, ось нагадування.

Самотня дитина під назвою Джон (зіграв супер-крутий Марк Уолберг) бажає, щоб його плюшевий ведмідь (який є фактичним плюшевим ведмедем, голос-це Сет Макфарланд, який також режисером фільму) оживає і впевнений, він це робить. Швидко вперед 30 років або близько того, і там вони бовтаються, п'ють пиво, споживають наркотики і насправді не продовжують своє життя. На велику роздратування подруги Джона Лорі, яку грає талановита і чудова Міла Куніс, яка просто хоче, щоб її хлопець зростав і добре ... перестаньте сильно впливати на плюшевий ведмедик.

У міру просування фільму вони зустрічають свого кумира дитинства Сем Дж. Джонс, зірка Flash Gordon, Теда викрадається, і Джон та Лорі намагаються виправити речі.

Основи

Це слот 5 × 3 І більшу частину часу Тед пропускається на диван прямо під котушками, оточеними порожніми банками пива. Чому він пропав? Пам'ятайте ті наркотики, про які я згадував? Точніше так званий салат диявола? Так, це лише випадок складання двох і двох разом. Але коли він прокинеться, можна мати багато задоволення та випадкових функцій, щоб насолоджуватися, коли ви прийдете в наступному розділі.

Символи

Сам Тед - це дика і може допомогти вам виграти 25 -кратний час, коли ви також виграєте, якщо ви отримаєте 5 символів логотипу TED. Інші символи включають бонг (імовірно, що допомагає Теду потрапити в цей стан), гнівну на вигляд качку, шість упаковку пива та Тамі Лінн, яка є подругою Теда у фільмі. До речі, якщо ви збираєтеся побачити лише одну сцену з фільму, Слідкуйте за цим де Джон намагається вгадати ім'я подруги Теда. Це справді щось інше.

Де я був? О так, символи. Є звичайні ігрові картки з низькою вартістю, і, нарешті, є символ "бонус за грози", який є розсіюванням. Нагадування про те, що у фільмі і Теда, і Джона жахнуться грому і стають грім приятелів- вони лежать поруч і втішають другу, поки грім не зупиниться.

Аудіо

Зазвичай я намагаюся сказати щось цікаве про аудіо та звукові ефекти слотів, які я переглядаю, тому що так мало уваги приділяється цьому аспекту на більшості ігор. Але це, звичайно, не так. На додаток до теми TED, яка грає під час кручення, ви отримуєте кілька найкращих однолінійних і фразових фраз, коли ви активуєте бонуси або наближаєтесь до цього. Речі на кшталт "Принеси в тебе у сволочі" "Це час вечірки" або періодично його торговельна марка пустотливий сміх.

Не бачив такої кількості функцій з моменту сімейного хлопця

Тепер ось щось смішне. Сет Макфарланд вперше приїхав на популярність із сімейним хлопцем, який також є геніальним слотом. І до Теда я не пам’ятаю, щоб ніколи не бачив слот з стільки бонусними функціями та випадковими функціями, як у сімейного хлопця. Тож питання полягає в тому, що це збіг, що слоти на основі творінь Макфарланд-це забиті бонусними раундами? Власне, так, це, мабуть, так.

Але давайте дізнаємось, як грати в слот TED, коли мова йде про його функції.

Модифікатори TED (випадкові бонусні функції)

Іноді щось відбувається в котушках, що вакенсує з його коматозного стану і подібно до подібних героїв Гука, одна з декількох випадкових особливостей активується. Вони є…

Особливості лазерних пістолетів

Тед знаходить енергію, щоб встати з дивана і вистрілити лазерним пістолетом біля барабанів. Лазерний промінь відскакує, перш ніж перетворити деякі символи на дикі.

Психоделічна супер -функція

Так, ці наркотики знову вступають у гру. Тед прокидається, але, очевидно, відчуває, що він недостатньо вдихав. Тому що він миттєво бере деякі пухирки зі своєї «кальяву труби» і дме дим над усіма котушками. Потім деякі спеціальні символи TED з’являються на котушці, перш ніж перетворитися на той самий символ і гарантувати вам виграш.

Функція пива

Суворо кажучи, це не випадкова функція як така, оскільки вам потрібно забезпечити перемогу в першу чергу, щоб її отримати. Тед виникає, розпорошує пиво по всій котушці і покриває їх у піні. Потім символи стають новою виграшною комбінацією, і це може статися не раз, поки піна не вмирає, і символи не влаштуються в остаточну комбінації виграшу.

Психоделічний колосальний віджим

Подібно до другого (див. Вище), але цього разу, коли дим осідає, три котушки поєднуються, щоб дати вам колосальну котушку, яка гарантує вам комбінації колосального символу.

Функція віддаленого символу телевізора

Доречно, оскільки Тед і Джон проводять багато часу у фільмі, переглядаючи телевізор! Знову ж таки, активовано лише після виграшу, але цього разу Тед підскакує і починає стукати кнопки дистанційного телевізора. Потім котушки повторно спливають із символами, які складали перемогу, залишаючись у положенні, поки ви не отримаєте якомога хорошої виграшу.

Психоделічний бонусний приріст

Більше диму, забруднюючи котушки, але ефект цього дуже сприятливий для вас. До коліс додається багато бонусних символів, і це значно збільшує ваші шанси на активізацію бонусних функцій Thunder Boundies. І кажучи про те, що…

Незалежно від того, чи це через функцію психоделічного бонусного підсилення або отримання трьох символів розсіювання під час основної гри, активація бонусної функції Thunder Buddies дає вам право крутити колесо. Це те, що ви можете отримати:

Колесо бонусного бонусного колеса

Виберіть TED, щоб виявити стрілку, збільшення множника або обертання. Стрілка додає додаткову стрілку до колеса, збільшення множника збільшує значення множника 1 або більше позицій. Спін ... ну він крутить колесо, чи не так?

Кожен раз. Дістатися до середнього запускання великої бонусної функції. Детальніше про це в SEC.

Барна бонусна функція

Ви їдете в місті (як і всі плюшеві ведмеді), і є два етапи. Ви продовжуєте вибирати різні пивні пляшки, щоб рухатися навколо дошки та збільшувати множник, як це робите. Етап 2 пропонує вам маршрут до Великі бонусні функції Але на дошці є також спеціальні позиції, які є для вас або поганими.

  • Подія, дії чи дівчата збільшать щонайменше одне або кілька значень множника дошки.
  • Піца Будинок - Ви збираєте мультиплікатори пакетів та великих грошей. Поговоріть про «шматочок» удачі. (Я отримаю пальто).
  • Винос Мінга: Ви отримуєте миттєвий грошовий бонус, а великі гроші отримують великі лічильники грошей. Отримайте п’ять із них, і так, ви здогадалися. Це ще один спосіб дістатися до великих грошових бонусів.
  • Заарештовано- це той, якого ви не хочете бачити. Тед заарештований за свої шенагігани пізньої ночі і його відводять на парад ідентифікатора, хоча у вас все ще є шанс втекти за ґратами.

Free Super Mart Free Spins

Ви отримуєте п’ять з них. Тед знаходиться поруч із котушками, що працює на конвеєрі з навантаженням TED Wilds. З кожним віджимом змінюється схема диких. Коли конвеєр припиняється, до барабанів додається відносна кількість диких.

Функція Flash Free Spins

Ви граєте в це на 5 × 4 котушка і кількість безкоштовних обертів, які ви отримуєте, заздалегідь визначена та фіксована.

Над котушками є бонусна сітка, що демонструють грошові призи, більше безкоштовних спінів та додаткових диких символів.

Після кожного спіну вам буде нагороджено супер пострілом на бонусну сітку. Чим вище ви йдете, тим більші винагороди. Дістаньтесь до самої вершини, і це ще один спосіб активізації великих грошових бонусних функцій.

Альтернативний спосіб отримати більш супер кадри - це з’явитися на котушці символ спалаху. Ви отримуєте один за кожен символ, який отримуєте.

Великі бонусні функції

Нарешті, я можу поговорити про це! Найбільший з TED функцій.

Тед знаходиться в середині екрана поруч із каруселею мультиплікаторів. Потім є знак "продажу" праворуч і ліворуч від екрана.

Спочатку ви отримуєте мультиплікатор, а потім вам доведеться вибрати знак "продажу". Якщо "повторний спін" з’явиться інший мультиплікатор, буде розкрито, але якщо ви отримаєте "Зберіть" функцію закінчується. Ось де ви можете виграти до 500 разів свою частку.

В кінці будь -якої функції вам надається вибір, щоб дотримуватися того, що у вас є, або піти на іншу круглу функцію. За винятком великої бонусної функції. Звичайно.

Найкращий слот 2020 року?

Тед - це геніальна мобільна гра, яка сподобається шанувальникам фільму, бачачи, оскільки він має безліч посилань. Але це лише бонус, тому. І заслуга в ігрові ігри за те, що вони мають ризиковані елементи, як "Мері Джейн" та пиво та бар повзає. Зрештою, якщо ви достатньо дорослі, щоб грати в слоти за гроші (і вам потрібно бути!) тоді ви досить дорослі.

Цей слот справді має все це і без перебільшення, може бути найкращою грою, випущеною у 2017 році.

Щоб грати за реальні гроші, вам спочатку потрібно буде відкрити рахунок одним із Найкраще індійське онлайн -казино. Це швидко, це легко, і це безпроблем.