Грати безкоштовно: Монтесума

Логотип слота WMS Montezuma

Рейтинг користувача:

  • ПостачальникВільямс Інтерактивний
  • Нестабільність Високий
  • RTP 95.86%
  • Плата 30
  • Котушка5

У мобільному слоті Монтесума боги можуть світити на вас і дарувати вам велике багатство. Жодні жертви людини не потрібні.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 18 листопада 2021 року

Опубліковано: 27/02/2019

Монтесума, правитель ацтеків, король слотів

Будь ласка, Xochipilli, ацтекський бог ігор, граючи в слот Монтесума. Він, можливо, був останнім кровожерним правителем ацтеків, але цей прекрасно проілюстрований онлайн -слот змусить вас думати про щасливіші часи.

Якщо вам подобаються високопошкоджені слоти-вам сподобається цей звір від слотів!

Не потрібно принести жертву богам, щоб виграти трохи грошей

Тут у G2G, У минулому я переглядав безліч історично тематичних слотів. Ну, я використовую термін історично злегка вільно, оскільки Геракл насправді не базується на реальній людині. Але постановка стародавньої Греції, яка є принаймні для слота, є фактичною. І принаймні, славна імперія дзвонить трохи правдивіше до Стародавнього Риму. І завдяки слоті для відео Монтесуми, ми можемо подорожувати до зовсім іншої стародавньої імперії.

Я повертаюся до набагато темнішого часу, де кровожерні ацтеки керують мегаполами, які зараз забули за часом. Але не хвилюйтеся: в мобільному слоті Монтесума є багато можливостей. Жодні жертви людини не потрібні.

Дорога до Теночтітлана Монтесуми може бути прокладена золотом

Мені довелося копати глибоко в задній частині нашого горище, щоб знайти це. За багатьма шарами мезоамериканських реліквій, включаючи бірюзові прикраси, кришталеві черепи та дивно пухкий маленький керамічний собака, я розкрив мобільний слот Монтесума.

Це аж ніяк не новий слот, як це було з 2014 року, і його випустив один з моїх улюблених постачальників, WMS. Але я фактично забув про це, і коли завдання написати цю статтю, було багато ставок щодо того, які функції гри я б розкрив. Я, на жаль, був трохи розчарований, виявивши, що гра мала лише одну особливість, безкоштовні спіни. Пощастило, це добре. Мабуть, найкращі з них.

Детальніше про це пізніше.

Дякую за всю рибу

Монтесума, звичайно, заснована на останньому лінійці ацтеків. Здебільшого запам'ятовується своїми людськими жертвами, зробленими для того, щоб заспокоїти своїх багатьох богів. Але у них було кілька досить крутих речей для них. Монтесума по суті винайшов першу версію кур'єра на ніч. Він любив свіжу рибу. Єдина проблема, найближчий океан був 316 км. Немає проблем, він встановив естафету з 40 бігунів для кожного пробігу 8 км між Мехіко та морем. На швидкій швидкості бігунів марафону близько 20 км на годину це означатиме свіжу рибу та чіпси на столі протягом 16 годин.

Не надто пошарпаний.

Доступно на робочому столі та мобільному телефоні, ви зможете насолодитися грою, чекаючи в черзі у власному місцевому магазині чіпів.

Тема та символи

Коли ви запустите відео -слот, вас вітатиме атмосферні шуми в джунглях. Але як тільки котушки почнуть крутитися, темп підбирає з більш первинним ритмом. Закрийте очі, і вас перевезуть в інше місце.

Але чому б ти це зробив? Ви можете виграти лише в тому випадку, якщо ваші очі відкриті.

Є безліч красиво мальованих символів, включаючи сам Монтесума, одягнений. Ви також знайдете його дочку, Донья Ізабель Монтесума, яку я майже впевнений, що була оригінальна Чорна вдова, оскільки вона була вдовою п'ять разів. Вони - це найвищі символи оплати У грі.

З xiuhpohualli, або ацтекський календар - це розкид для гри. Веселий факт про календар ацтеків полягає в тому, що він є більш точним, ніж наш власний. Гаразд, насправді не цікавий факт, але принаймні невиразно цікавий, правда? Велика піраміда - це дика для гри і замінює всі символи, крім розсіювання. Інші символи включають маску моторошного священика, яструб, головний убір і двоглавний змій, бог Кетцалькоатл.

Скажіть, що 15 разів дуже швидко!

Як завжди, слот округлюється з JS, QS, KS та як.

О, і одне останнє, чи згадував, що в ацтеках було 400 богів вина та текіли? Забирайте варварську жертву чоловіків, жінок та дітей, і вам залишається досить круті люди.

Функція безкоштовного спіну Монтесуми

Давайте поглянемо на це, незалежно від того, скільки додаткових елементів у грі, функція безкоштовного спіну - це те, що більшість із нас -. Отже, це добре, що єдина особливість, яку може похвалитися відео слот Монтесума.

Отже, як ви граєте в безкоштовні крупи Монтесуми? Як і всі речі з цією грою, це досить просто, не потрібно жертви. Вам просто потрібно отримати три ацтекський календар (круговий щит). Як тільки ви це зробите, ви зможете крутитися та активувати до 25 вільних обертів. Нам знадобилося назавжди, щоб активувати вільні кружки, тому добре, що можливі 25 вільних спінів значно більше, ніж середній.

З кожним вільним віджиманням ви також розкриєте інший множник вашої початкової акції, це означає, що ви неодмінно виходите з вільних спінів із значним шматом змін.

Хоча безкоштовні спіни - єдина особливість у цій грі, є одне чудове маленьке доповнення, яке може бути корисним для нових гравців слотів. Щоразу, ви активуєте виграш будь -якого розміру, ігровий екран стає меншим, щоб розкрити плату та показувати вам способи виграшу під час цього спіну. Це трохи неприємності, якщо ви досвідчений гравець, але я можу зрозуміти, чому це сподобається комусь просто потрапити в слоти.

Монтесума, варто жертви?

Мобільний слот Монтесума здається трохи базовим на поверхні, але, як і складності, що складали стародавні ацтеків, ця гра має що запропонувати.

Незважаючи на те, що є лише одна особливість, вона хороша, ні це фантастика. Безумовно, серед найкращих з усіх хороших претендентів Книга мертвих бонус.

Безкоштовний круглий круглий час займає деякий час, щоб активувати, але як тільки ви це зробите, це може бути дуже прибутковим з до 25 вільних обертів, додаткових вільних спінів як нагороди в раунді та різного мультиплікатора для кожного раунду.

То чому б не розігріти миску з чилі і попросити богів кукурудзи, Cinteteo, про гарну кукурудзяну тортилію і дати цей тематичний гніздо ацтек? Нижче ви знайдете найкраще реальні гроші в Інтернеті казино Сайти в Україні, що пропонують цей слот!