Грати безкоштовно: Magic Mirror

Логотип онлайн -слот Merkur Magic Mirro

Рейтинг користувача:

  • ПостачальникMerkur Gaming
  • Нестабільність Високий
  • RTP 95.94%
  • Плата10
  • Котушка 5

На ній є якась сходи з різними кількостями. Ви повинні зупинити миготливе світло на грошовому кількості, а не 0.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 30 квітня 2021 року

Опубліковано: 27/02/2019

Увійдіть у землю казок у магічному дзеркалі

Це не буде найкрасивішим або багатим на функції слот, який ви будете грати цілий рік. Але якщо ви отримаєте дві -три розширювані барабани під час безкоштовних ігор, ви дійсно не будете піклуватися про його дизайн або що графіка - це не твір мистецтва.

Дізнайтеся, чому це дзеркало - це магія!

Немає офіційного способу вирішити, хто попередній перегляд, який перегляньте мобільні місцями. Іноді я багато малюю, інший раз хтось просить попередньо переглянути певний слот, бо вони це знають і подобається. В інших випадках існує консенсус, що конкретний член команди повинен бути тим, хто робить цей огляд. І це, безумовно, було з магічним дзеркальним слотом.

Зараз я не кажу, що Андреас - марна людина. Все, що я кажу, це те, що я дав йому прізвисько "шоколад". Бо якби він міг з'їсти себе, він би.

Я також трохи підозрілий щодо того, чому він носить з ним трохи дзеркала. Він каже, що це перевірити рідкісний стан шкіри, але його шкіра виглядає для нас чудово. Крім того, він завжди влаштовує волосся, коли використовує дзеркало, не перевіряючи свого передбачуваного стану шкіри. Так чи інакше, ми відчули, що мобільний слот Magic Mirror був прямо на його вулиці, все розглядається.

Це відео -слот з джекпотом, хоч і не прогресивний. Ви можете виграти на ньому до 100 000 INRS, як я трохи дізнаюся.

Магічний дзеркальний слот - це перший, що я бачив у Меркура

Мобільний слот Magic Mirror виготовляється німецькою компанією Merkur. Не покарайте себе занадто сильно, ївши брюссельські паростки або дивлячись Передавання Джої Якщо ви ніколи раніше не чули про Меркура. Це перший в історії їх онлайн-слот, на який я переглядав G2G Тож вони не зовсім Чистий або Мікрогамування З точки зору відео слотів ще.

Від земельної основи до Інтернету

Але те, що вони є,-це неймовірно досвідчена компанія, коли справа стосується виготовлення продуктів, пов'язаних з азартними іграми, хоч і в режимі офлайн. Зрештою, засновник компанії Пол Гаусельманн Почав робити ставки аркад та наземні ігрові автомати ще в 1957 році. Вони взяли свій час на вихід в Інтернет і з маленьких, які я бачив у їхніх слотах, вони досить креативні та оригінальні. Тож я сподіваюся побачити більше від них протягом наступних кількох місяців.

Що більше, ніж я можу сказати Гордон Рамзі. Зараз триває 15 років, коли я бачив, як він розлючується щоразу, коли він по телевізору. І 15 років, як я бачив, як він щось готує.

Тема слота - Magic/Fantasy/Fakeytales. Не базуючись на певній історії, на відміну від скажімо, Гензель і Гретел, Я можу лише здогадуватися, що таке фактична сюжетна лінія, але я думаю. Якщо цей казковий стиль звучить як ваша чашка чаю (особисто, мені подобається Дарджилінг), то, можливо. Це веселіше, ніж оленя у Вегасі з Чарлі Шином для компанії.

Графічний дизайнер на першому попередженні

Мабуть, Меркур працює понад 8000 членів персоналу. Але що б вони не платили графічним дизайнерам та ілюстраторам символів, це, мабуть, не багато. З естетичної точки зору, цей слот справді не збирається вигравати жодних нагород. Це все досить основні речі, які більше схожі.

Є перевірені символи картки, якась принцеса в зеленому вбранні, єдиноріг (очевидно), кільце та книга з красивою шкіряною обкладинкою, схожа на те, що вона може містити дуже потужні таємниці. Я не кажу, що це так. Я просто кажу, що це виглядає так.

Тоді є розсіювання, Не дивно. І в цьому лежить частина проблеми з цією мобільною грою. Тому що в слоті Magic Mirror, розсіювання також дикий. Чому це проблема? Ну, очевидно, тому, що це означає, що він з’явиться лише раз у раз, і якщо він не з’явиться, ви позбавлені можливостей у двох побажках.

  1. Перемоги допомогли дикі.
  2. 2. Активація бонусної функції (див. Нижче).

Норма полягає в тому, щоб там було Дикий і розкид (або альтернативний спосіб активізації бонусних раундів), щоб ви могли пощастило тим чи іншим символом. Тому це стає дещо примусовим випадком покласти всі ваші яйця в один кошик. Що в свою чергу робить його досить мінливим слотом.

Нічого багато, щоб повідомити з точки зору аудіо. Ви можете почути, як котушки стають на місце з кожним віджимом і різним звуком, коли у вас є виграш. Але це як стандарти для прорізів, як аромат ванілі - це морозиво.

Розширення диких у вільних іграх функція економить день

Як грати в слот Magic Mirror досить просто, тому.

Безкоштовні ігри

Ця гра стосується безкоштовних ігор. Три з цих символів розсіювання активують їх, і ви отримаєте 10 з них. Ви отримаєте лише коли -небудь максимум три розсіювання, що означає максимум 10 безкоштовних ігор. Що деякі гравці можуть виявити трохи невтішним, це те, що активація безкоштовних ігор не отримує миттєву виграшну готівку, набагато менше одного з множником. Це означає, що ви запускаєте 10 безкоштовних ігор з виграми та теоретично 0 виграми грошей, ви можете закінчити 0 виграшних грошей… після 10 безкоштовних ігор.

Але кожна хмара має срібну підкладку, і саме тут є те, що один із звичайних символів гри буде вибрано випадковим чином, щоб бути вашим популярним символом протягом тривалості безкоштовних ігор. Це означає, що якщо ви отримаєте виграш за допомогою спеціального символу, він розшириться, щоб покрити всю котушку. Якщо вам пощастить отримати два -три, ви можете з нетерпінням чекати великих у наступних спінах. Якщо вам вдасться покрити всі барабани одним символом, ну саме там ви могли б забезпечити себе джекпотом.

Спеціальний символ, який може стати розширюваним символом, - це особливість, яка грає зовсім так, як я бачив раніше Книга мертвих.

Функції азартних ігор)

Багато слотів мають функцію азартної гри, яка дозволяє подвоїти будь -яку виграш, вибравши червоний, або чорний. У цього теж є. І як це часто трапляється, ви бачите, які були всі попередні картки, які з’явилися за останні шість разів, і азартна гра була активована. Ви можете продовжувати подвоєння, до максимум 1 400 гривень.

Але тут, де речі стають цікавими. Існує другий спосіб азартних ігор. На ній є якась сходи з різними кількостями. Замість того, щоб вибирати червоний або чорний, ви повинні зупинити миготливе світло на грошовому кількості, а не на 0 (де ви все втрачаєте).

Кожен раз. Це функція, яку ми не можемо пам’ятати, що бачили де -небудь раніше.

Це "пропуск", але Меркур повинен зробити краще

Важко знати, що робити з цього мобільного слота. Почнемо з негативів. Це не особливо добре розроблено, немає реального фону в запропонованій темі, і символ, який діє як розсіювання, так і дикого… ну, трохи бити «Чепкейт."

Це означає, що я просто дам йому "пропуск", тому що мені подобається основна функція безкоштовних ігор. А точніше, мені подобається особливий символ, який може стати дикою розширенням. Очевидно, що там є великий потенціал, щоб забезпечити величезні перемоги, якщо ви почнете отримувати більше розширюваних барабан.

У другому ігровій функції немає нічого особливого. Важко сказати, чи має це значення чи ні на ваші шанси на перемогу, коли ви натискаєте кнопку.

Але кредит Меркуру за принаймні щось оригінальне.

Щоб відтворити магічне дзеркало за реальні гроші, вам потрібно буде відкрити рахунок на одному з найкращі Український казино. Це швидко, просто і просто. Іншими словами, протилежне тим, що в супермаркетах, що займаються самообслуговуванням, в супермаркетах, які займає більше часу, ніж коли у вас просто "людський" касир, що працює там.