Грати безкоштовно: нефрик -маг

Логотип ігрового автомата з ігрового ігрового фокусника

Рейтинг користувача:

  • Постачальник Грати
  • НестабільністьСередній
  • RTP96%
  • Плата15
  • Котушка5

Коли це трапляється, вам доведеться стискати зуби і нести їх. Напевно, як почувається перукар, коли його просять стильувати волосся клієнта, як Гаррі стилі.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Востаннє оновлено 17 листопада 2021 року

Опубліковано: 28/07/2017

Це якась магія ... і це нефритова магія.

Якщо прекрасна чарівниця, схожа на Енну чи Пенелопу, другий шанс забезпечити безкоштовні спіни та розкид, які діють як дикі, не ставлять вас під заклинання Джейд Маг, то ви, мабуть, зроблені з каменю.

Джейд Маг має містичні повноваження

Я пристрасний гравець із слотом, і, на жаль, мої емоції, як відомо, киплять під час обговорення мобільних слотів. І ніколи не було це більш очевидним останнім часом, ніж коли я переглянув слот нефриту Magica.

Отже, що це було "отримати когось кози"? Чому хтось закінчувався, як старий дідусь годинник?

Це не мало нічого спільного з тим, що Джейд Маг - це прекрасний слот з великою кількістю. Що ви і я, і я, хто вже спробував це, може домовитись. І це не стосується того, чи буде цей слот популярним. Я впевнений, що він буде популярний у трохи культу, але навряд чи буде наступним Книга мертвих або мертвий чи живий.

Ні, те, що спричинило розігріту дискусію, це було так: чи пишна, красива брюнетка, яка йде під назвою Джейд Маг, більше схожий на Енн Хетеуей або Пенелопу Крус?

Я збираюся сказати вам усе, що вам потрібно знати про цей слот зараз. Але ви повинні вирішити для себе, де ви стоїте на все важкому питання.

Джейд Маг-це ще один слот для містичної тематики

Грайте в N'Go є послідовними виробниками добрих і розважальних мобільних слотів, і не так давно я переглядав їхній новий випуск сім гріхів, який має дуже схожу атмосферу та зовнішній вигляд для Джейд Меру. Тут було трохи містичне і декадентне відчуття, як і той, хто знайшов тут.

Я також насолоджувався мисливцями на тролів, де я не буду вибачатися з приводу того, що я взяв сторону тролів, а не мисливців.

Магічні та містичні теми, як, наприклад, тут також були представлені на наших відгуках про слот тут, у Zunr100 раніше. Майстер свині був одним з найкращих слотів, які я грав нещодавно, і Принади та відьми був надзвичайно креативним і вигадливим слотом від постачальника- Side City Studios- який часто не випускає занадто багато ігор.

Нефритову мага можна грати з комфорту вашого будинку з котом (альтернативно просто виберіть ще одну теплу і пухнасту тварину на ваш вибір) на колінах або на будь -якому пристрої Android або iPhone на ваш вибір звідки ви.

Красива гра, прекрасний нефритовий фокусник

Гра починається з вступу, в якому представлений Джейд Маг, імовірно, якась чарівниця з талантом до темного мистецтва під назвою… Джейд. Саме це дуже вступ спричинило всю дискусію Енн/Пенелопа, оскільки саме там ви отримуєте найкращий її крупний план. Нарешті я вирішив це… насправді, ні. Я взагалі не вирішив цього, і в даний час я можу почути ті самі звуки плачу, підняті голоси та невдоволення на задньому плані, як коли я вперше почав це писати. Я приблизно наближаюся до того, щоб погодитися з цим, як я погоджуюся з тим, хто має найрозумнішу стрижку з членів одного напрямку.

Зовсім не закрити.

Символи

Слот нефритового фокусника - одна з тих мобільних ігор з дійсно чистими та відполірованими відчуттями до цього. Наче це виготовляли дизайнери, що носять абсолютно нові білі рукавички.

З високооплачувані символи є тваринами: Золотий Дракон, Білий тигр і третя тварина, яка є або свого роду Фенікс, або дуже, дуже відбита від курки.

Можливо, вона відчуває наслідки занадто багатьох маргарити на вечірці курки попередньої ночі. Хто знає?

З символи низької вартості є якісь дивні містичні артефакти, які могли б подвоїтися як сережки в ювелірному магазині хіпі. Але вони не варті цього, тому давайте рухаємось далі.

Є Дикий символ що з’являється лише на котушці 3, І якщо ви забезпечите виграш за допомогою її, ви виграєте вдвічі більше, просто використовуючи дикі. Це замінює всіма символами, окрім розсіювання. І кажучи про це: я згадав розсіювання? Ні? Ну, це Пенелопа ... ні ... Енн ... ні .. Нефритова сама, І вона чудова. Читайте далі, щоб дізнатися, що роблять символи розсіювання.

Багато в чому не дивно, що Play N'Go так добре робить мобільні слоти.  Зрештою, це саме те, що ви робите, коли ви ставите себе до кількох обертів у цій грі, поки ви в поїзді чи чекаєте на друга. Ти граєш, а потім… йди. Але все з тим самим досвідом, як ви отримаєте, якщо ви грали на ноутбуці або ПК.  Це технологія для вас.

Функція другого шансу додає до напруги

Як грати у нефригового фокусника зовсім не важко. Але ось що ви повинні знати про функції гри.

Другий шанс

Значок нефритового фокусника (символ розсіювання) з'являється лише на котушках 1, 3 і 5. Якщо ви закріпите розсіювання на котушку 1, то котушки 3 і 5 стануть дещо висвітленими при очікуванні отримання подальших розкидань. Досить драматичні речі.

Якщо ви отримаєте два розсіювання, але не 3, ви отримаєте другий шанс. Відобразиться чотири символи, вам доведеться вибрати один із них, а потім гра розкриває те, що ви виграли. Або те, що ти не виграв. Тому що, крім вільних обертів та двох різних грошових призів, також є приз "Без призів". Приз, де ви не виграєте призів.

Коли це трапляється, вам просто потрібно стискати зуби і нести їх. Це, мабуть, як почувається перукар, коли його просять стильувати волосся клієнта, як Гаррі Стайлс. Але теоретично це має відбуватися лише один раз на чотири секунди шанси, тому це не досвід, який вам доведеться занадто часто переживати.

Половину часу ви отримаєте приємний грошовий приз, отримуючи цю функцію. Як підказують шанси. 2 в 4 і все це.

Безкоштовні обертання

Я вже згадував, що ви можете активувати безкоштовні спіни через другий шанс, і це насправді ваш найкращий шанс отримати їх. Альтернативний спосіб - це прості три символи розсіювання, але отримати це насправді рідше, ніж можна було б подумати.

Ви отримуєте 5 безкоштовних спінів (однак вони активовані), і під час них розсіювання стає диким. Дика - це ваш шлях до отримання більш безкоштовних спінів. Один отримує вам зайвий безкоштовний віджим, двоє отримують два, а три з них на котушці можуть отримати вам аж 50.

Під час раунду символ також вважатиметься нормальною дикою, яка допоможе вам отримати більше перемог, але крім цього, звичайна дика буде там. І він буде нести з собою 2x множник, як зазвичай.

Слот нефритового фокусника - це підручника, грайте n'go якість

Грайте в N'Go рідко зробіть слот, який не отримує великих пальців від нас, і це те саме тут. У мене є м'яке місце для прекрасних брюнетів з магічними силами (що пояснює, чому Шер був нашим улюбленим з цих трьох Відьом Іствіку. Тож він завжди був популярним серед команди. Але мені також дуже сподобалось чисте відчуття до цього, і звичайний другий шанс завжди додає трохи напруги та очікування, що тримає гру чудово протікати.

Ви можете зіграти Джейд Маг для розваги, але щоб заробити на реальні виграші на гроші, вам потрібно буде відкрити реальний рахунок. Жодних магів не потрібно було. Джейд чи іншим чином. Всього два хвилини вашого часу. Що так близько, ви можете дістатися до магії Інтернет-казино Сайти нижче!