Грати безкоштовно: Гензель та Гретел

Логотип гри Hansel та Gretel

Рейтинг користувача:

  • Постачальник Чистий
  • Нестабільність Середній/високий
  • RTP96.71%
  • Плата10
  • Котушка 5

Немає призи за здогадки, які два персонажі з’являються в грі, але також є повернення чарівної феї, яку ми бачили в червоній витяжці.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 30 квітня 2021 року

Опубліковано: 20/04/2017

Магія в повітрі в слоті Гензель і Гретел

Коли Netent робить велику суєту щодо нового слота, його варто взяти до відома, і це те, що ми G2G Завжди це робить. Сюжетна лінія, графічні та бонусні функції дозволяють припустити, що очікування щодо цього слота не перебільшені. Слот Hansel та Gretel може бути найбільш розмовляючим випуском 2017 року. У цьому огляді слотів ви дізнаєтесь, що я думав!

Цей відео слот вже ввійшов у голову

Коли Netent оголосив минулого року Казкові легенди: Червона шапочка Я був дуже схвильований цим. Але все збирається стати ще кращим, оскільки один із більш насторожених членів Команда Zunr100 Швидко задав питання:

"На основі префікса" Казкові легенди ", це означає, що це перша в серії ігор з казкою?"

Коли відповідь з штаб -квартири Netent була гучною «так», розпочалися урочистості. Шампанське було відкрито, торт був розрізаний, колеги були знайдені безсоромно поцілувались у коридори офісів Zunr100. І на початку цього року мені сказали, що другий внесок був викликаний Казкові легенди: Гензель та Гретел.

Чарівна фея повертається до барабанів

Якщо вам потрібен повний підсумок того, про що йдеться у історії, Прочитайте це Але в двох словах, це класична історія братів і сестер, покинуті в лісі, які знаходять пряниковий будинок посеред лісу, наповненого смачними десертами, які належать канібалістичній старої жінки.

Вона використовує солодощі та торти, щоб заманювати їх у свій будинок з наміром їсти їх. Але розумні, вуличні діти, якими вони є, вони переживають її, вбивають її, грабують її і живуть щасливо колись після. Хм, якось їх поведінка здається трохи менш солодкою та героїчною.

Що миттєво зрозуміло, що графіка в Гензелі та Гретелі дуже схожа на ті, що перебувають у Червоній Шапочці. Що, в свою чергу. Це як Netent вирішив, що існує особливий стиль, який вони збираються прийняти для всіх казкових слотів, які набувають милого, карикатурного дизайну. Якщо вам не подобається графічний стиль і вважайте його занадто по -дитячому, я рекомендую інші ігри в сітенції, як -от такі, як Дух джунглівВоєначальники і натомість Дикий Захід.

Гра відбувається в лісі 5 × 3 барабани з 10 фіксованими лініями ставки. Є Складений дикий і a Символ розсіювання - ті самі скрині зі скарбами, що спостерігаються в червоній витяжці - вони з’являються на Котушки 1, 3 і 5 onlу.

Немає призів для здогадки, які два символи з'являються як символи в грі, але також є повернення чарівної феї, яку вперше бачили в Червона Шапочка. Хочете знати, що вона робить? Звичайно, ти це робиш. Читати далі.

Багато функцій Hansel та Gretel

Цілком очевидно, що коли Netent вирішить плескати готівку, як Кардашян (будь -який з них) на шопінг, це зазвичай означає безліч бонусних раундів. Це, безумовно. Тут все не відрізняється, тож давайте поговоримо про функції Гензеля та Гретеля.

Складені дикі повторні спіни

Складений дикий (Символ має білу птицю, яка в сюжеті на ньому) може з’явитися на Котушки 2 або 4 (або обидва) в базовій грі. Він залишатиметься на місці і спровокує повторний спін. Під час повторного спіну ви також можете мати Складена дика земля на котушках 1 і 5. Коли ви не зможете отримати подальший укладений дикий, функція закінчилася, і ви збираєте все, що завоювали. Особливість, яка вже була присутня в червоному витяжці та до цього, в наклейках.

Бонусні функції

Знайдіть ці три скрині зі скарбами на котушках, і ви активуєте бонусні функції. Вам буде запропоновано вибрати одну з трьох скринь, які з’являються на екрані. Ось до чого вони ведуть.

Бонус за цукерки

Ключовий елемент історії, хоча цілком чому Чистий відчув потребу змінити його з пряникових будинків на набагато більш американський звуковий «цукерковий будинок» поза мною. Але все ж таки.

Тут вас запросять вибрати з однієї з чотирьох «цукерок». Це ваші множники, але ви не бачите, що ви вибрали до кінця. Ви можете взяти в середньому значення трьох мультиплікаторів, або дотримуватися того, що ви відчуваєте, - це ваш щасливий вибір. Потім множник розкривається, і ви отримаєте між 1.2 та 120x Значення ставки на останній спін… плюс будь -який приз, який ви виграли при активізації функції.

Безкоштовні обертання

Ну, без цього не було б сітентом?

Ви отримуєте 10 безкоштовних обертів. Один бонусний символ (скриня зі скарбами) дає вам додаткові два безкоштовні спіни, два бонусні символи дають вам чотири, а три дають ще один повний 10 безкоштовних спінів. Бонусні символи можуть з’являтися лише на котушках 1, 3 та 5.

Складені дикі можуть з’явитися на котушках 1,2, 4 та 5 І якщо ви отримаєте його, він залишиться там під час повторного спіну.

В кінці безкоштовних обертів ви отримаєте будь -які перемоги, захищені ними, плюс виграш, яка активує бонусну функцію.

Перемога з монети

Це чізбургер і чіпси особливостей: це добре, якщо трохи неважливо, але принаймні ви знаєте, чого чекати.

Ви будете миттєво нагороджені 15X Ваша частка.

Випадкові особливості

Чарівна фея трохи схожа на податківця. Ви просто ніколи не знаєте, коли вона з’являється. Але на відміну від зловісного представника внутрішніх доходів, її поява - це добре. Вона принесе вам одного з цих трьох.

Fairy Wonder Spin

5 - 9 символів логотипу з’явиться на котушці як накладка для одного спіну. Середня котушка завжди матиме на ньому 3 символи, а решта буде виділено випадковим чином. Чим більше ви отримуєте, тим краще.

З подібним до цього символи логотипу, спін може призвести до деяких перемог, гідних найсмачніших пряників. Це розумний спосіб додати логотип до символів, щоб звільнити простір навколо ігрового екрана, що дозволяє йому бути більшим. Щось, що ви можете це побачити Лося зробив у Дикий Торо так само!

Казковий сюрприз

Іноді, коли програєш, ти перемагаєш. Це так, тому що не вирушає у базовій грі може активувати цю функцію.

Символ, присутній на котушках, буде вибрано випадковим чином. Один за іншим символ буде перетворений на цей символ, поки не буде забезпечена перемога. Тож не на відміну від функції у героїв Гука, де Tinker Bell з'являється і перетворює нормальні символи на дику природу, використовуючи її магічну паличку. Символ, який у цій грі називається… Фазова особливість.

Казковий дикий спін

Складений дикий повторний спін присуджується, якщо на котушках 1,2, 4 та 5 з’являються 2 повні стеки диких. Якщо подальше складені дикі символи земля, що охоплює всю котушку.

Бонус має лише глазур на пряниках?

Графіка, символи та, звичайно, бонусні особливості нагадують багато червоної витяжки (зрозуміло, враховуючи, що вони явно є частиною однієї серії), і якщо ця гра є настільки ж хорошою, як ця, ви перебуваєте на частування.

Упаковка гри з бонусними функціями сама по собі не є рецептом успіху, але коли Netent вирішив плескати великі гроші і розповісти світові про це, ви відчуваєте, що всі ці бонусні функції - це саме те… бонус. Тому що це, швидше за все, це все одно багато.

Нижче я перерахував Найкращі онлайн -казино які пропонують червону шапочку!