Грайте безкоштовно: феї Голдвіна

Логотип просто для відео Goldwyns Fairies

Рейтинг користувача:

  • ПостачальникТільки для перемоги
  • НестабільністьСередній
  • RTP96.20%
  • Плата 20
  • Котушка 5

JFTW вирішив бути інноваційним та сміливим з самого початку та взяв азарт, яка, безумовно, окупилася.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Востаннє оновлено 17 листопада 2021 року

Опубліковано: 26/04/2017

Нехай Фея королеви Голдвіне відводить вас до флаєра!

Красива графіка, три типи диких, повторних відпінів та вільних обертів із поверненням диких-це лише деякі речі, на які можна з нетерпінням чекати Тільки для перемогиНовий і перший в історії слот.

Грайте з реальними грошима, коли я склав список найкращих Інтернет-казино Сайти на Zunr100, нижче!

Грайте в Goldwyn Faithy безкоштовно

Голдвін або Золотий виграш?

Член Zunr100 Маніш гойдає відкрити двері свого офісу і висунуть, щоб приєднатися до решти нас. Його обличчя трохи рожеве, а верхня губа трохи згорнута вгору.

"Цей слот для феї Goldwyn марний. Нічого не відбувається. Ви кажете, що це перший в історії мобільний слот лише для перемоги? Так, добре, це може бути просто їх останнім!"

Я поклав руку навколо нього.

'Холод, чоловіче. Пийте склянку води, сідайте в прохолодну кімнату пару хвилин. Погладьте офісний котячий мармур. Ви знаєте, що іноді з слотами ви повинні бути трохи терплячими. "

Маніш киває. Він повертається до свого кабінету. Він з'являється через 5 хвилин. Він світиться, він посміхається, він щасливий.

'Яка гра. Три… так три різні типи диких?! Ці хлопці збираються далеко!"

Яка різниця 5 хвилин робить ..

Феї Голдвіна мають великі нагороди

Кожному потрібно дебютувати на якомусь етапі. Мадонна, Ліонель Мессі, Мухаммад Алі, Джек Ніколсон, Джастін Бібер. Насправді, загальний консенсус полягає в тому, що я хотів би, щоб Бібер взагалі не дебютував.

І лише для перемоги дебютують тут. Не тільки їх G2G дебют, але це насправді перший в історії слот, який вони зробили. Я хотів би розповісти вам багато про них, але на даний момент "багато" - це більше, ніж я знаю. Я знаю, що вони відкрили свої двері для бізнесу минулого року, що їх персонал включає членів команди з попереднім досвідом виготовлення слотів в Інтернеті і що вони зробили цей слот у партнерстві з Мікрогамування. Але це про це.

У будь -якому випадку: Ласкаво просимо лише для перемоги.

Вони дебютують прямо з прогресивним слотом для джекпота? Ні. Але вони відмовляються до 158 250 євро, якби ви отримали найвищу можливу комбінацію виграшу. Що зовсім не погано. Цей новий реліз-це повторно відпіни та безкоштовний слот для обертання і довіряє мені, є більше цих двох функцій, ніж спочатку зустрічає око.

Слот Fairy's Goldwyn доступний для гри на робочому столі з комфорту вашого будинку та на всіх мобільних пристроях. Але просто трохи контролюйте себе, коли граєте, коли ви не виходите. Крик 'yessss! Я щойно отримав казку Queen Goldwyn!"Може бути інтерпретується деякими, коли ти трохи ... зозуля.

Ви читаєте це правильно… три типи диких

Я точно не знаю, що таке феї Голдвіна, але, мабуть, є таке поняття, як королева Голдвіна, яка є начальною "нормальною" начальною феєю ". Гейс, є навіть ієрархія, коли мова йде про феї, так?

Це слот 5 × 3 з прекрасними творами мистецтва. Різні символи, здається, намальовані вручну, і це, звичайно, не бракує яскравих кольорів і таких символів, які справді скрасить ваш день.

На котушках є три чотири різних феї, кожен з яких представляє різні сезони року. Мені дуже подобається зимова фея, яка за вухом має кілька зимових ягід, які виглядають не так, як ті, що в ..Зима. Феї - це високооплачувані символи з різними кольоровими дорогоцінними каменями низькооплачувані символи. Простий факт, що вони - це, а не втомлені ігрові карти, які більшість інших слотів вже заробили їм бонусні бали.

Тепер до вирішального біт. Існує три типи диких. Якщо ви думаєте, що просто неправильно прочитали, ви цього не зробили. Справді є. Перший - це «регулярний» дикий і написаний золотими літерами на зеленому тлі. Це робить те, що робить більшість диких, замінюючи всі символи, крім розсіювань.

Тоді є Феї Голдвіна які в значній мірі логотип гри і діють як розсіювання, навіть якщо суворо кажучи, вони дикі. Вони можуть з’являтися лише на котушках 1, 3 та 5.

Нарешті, є Казкова королева Goldwyn хто може з’явитися лише на котушці 3. Ви побачите, що вона робить у наступному розділі.

На задньому плані відбувається досить чарівна музика. Ви можете грати всього за 1 inr спін або піти на досить більший 2500 inr spin. Це дійсно залежить від вас.

Повернення диких у вільних обертів та повторних спінів

Давайте поговоримо про те, як грати в феї Голдвіна з точки зору бонусних раундів. Особливості насправді є досить унікальними з точки зору того, як вони працюють, тому давайте мить пройти через них.

Повторювати

Отримайте королеву Goldwyn Fairy/повторно на котушку 3, щоб викликати повторні спіни. Перше, що станеться, - це те, що площа, в якій з'явилася дика, матиме золоте коло навколо нього.

Трохи, як Золоте коло в прагматичній грі Королева золота тим.

Якщо вам трапиться ще один повторний спін дикий (або кілька) з’являється на вашому повторному спіні, то після цього ви отримаєте подальший повторний спін. Принципово важливо, що кожна дика воля, яка, здається. Якщо дикі приземлиться на площі, яка вже мала золоте коло навколо нього, то гра випадково вибирає інший квадрат і поставить коло навколо цього.

Ви будете мати більше повторних відпінів до тих пір. Коли ви цього не зробите, гра повідомить, що ви збираєтеся мати остаточний повторний спін. По мірі того, як відбувається остаточний повторний спін, всі квадрати із золотим колом навколо них перетворюються на дикі ("повернення диких", якщо ви віддаєте перевагу), тобто котушки можуть бути наповнені аж вісім-дев'ять диких. Ну, потенційно всі вони, якщо вам справді пощастить.

Потім будь-які перемоги, які були забезпечені під час повторних спінів.

Однак варто зазначити, що якщо це ваш остаточний повтор, це ваш остаточний повторний спін. Ви можете отримати дику на остаточному повторному спіні і знову почати ланцюг повторних спінів.

Безкоштовні обертання

Якщо ви отримаєте символ з логотипом гри на котушках 1, 3 і 5, ви активуєте безкоштовні спіни.

Ви отримаєте 10 з них. Точніше, ви отримуєте дев'ять, а 10 -й - це остаточне вільне віджимання. Різниця полягає в тому, що саме так, як із повторними спінами та остаточним повторним спіном, на 10-му вільному обертанні квадратів із золотистими колами навколо них усі стають дикими, що повертаються. Раунд працює майже так само, як і повторні спіни з точки зору того, як дикі призводять до того, що квадрати мають золоті квадрати навколо них.

Єдині відмінності, звичайно, полягаючи в тому, як вони активовані, і той факт, що з вільними крутями ви точно знаєте, скільки ви збираєтеся отримати заздалегідь.

Як і при повторних відпінах, "остаточне" попередження означає, що це справді ваш останній.

Це сміливо і прекрасно

Відмінні перші зусилля від екіпажу "Just for The Win". Очевидною справою було б для того, щоб вони спочатку вгору зробити слот, не маючи нічого особливо оригінального в цьому, як спосіб розрізати зуби в цьому ігровому бізнесі. Але не. Вони вирішили бути інноваційними та сміливими з самого початку та взяли азарт, яка, безумовно, окупилася.

Мати три дикі польоти - це дуже весело, і мені особливо подобається, що повертається дикі. Коли ви продовжуєте накопичувати дикі тварини, це прекрасне відчуття, знаючи, що остаточний репін/остаточний безкоштовний спін справді буде дуже вигідним.

І давайте також пам’ятаємо, що я сказав про те, що це прекрасно розроблений слот з чудовими символами.

Тож тепер до вирішального питання: чи було Манішське право втратити терпіння, коли вперше його грає? Певною мірою, так. Це досить сильно мінливий слот, що означає. Тож бюджет на щонайменше 40 або 50 обертів, якщо ви збираєтеся грати в цю мобільну гру. З інтересу: досвід говорить нам, що легше активувати повторні спіни, ніж це вільні спіни.

Але загалом, чудовий дебют, і я з нетерпінням чекаю грати більше слотів лише для перемоги.