Грати безкоштовно: Frog Grog

Логотип для гри в жабу grog

Рейтинг користувача:

  • ПостачальникГромовий
  • НестабільністьСередній
  • RTP 96.1%
  • Плата 23
  • Котушка5

Жаба -grog є... інший. Набутий смак точно. Щось, що я хвалю. Мені подобається, коли постачальники ризикують. І якщо є щось, що має відоме тим, що це саме це. Приймаючи шанси!

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 30 квітня 2021 року

Опубліковано: 05.05.2017

Frogettable Slot?

Ви помітили, що я там зробив? 😉

Жаба -grog відбувається в темному і похмурому підвалі, який є перехрестям між лабораторією божевільного вченого та тим, що ви знайдете в Макбеті Шекспіра. З відривом жаб, які змінюють колір, символи котушки, включаючи пару очних яблук та множників, що плавають поруч із котушками, це підручник - або це повинна бути книга заклинань- G2G матеріал.

Але це не повинно дивитись, як це зроблено постачальниками ігор Thunderkick. Якщо Чистий Зробили фільми, вони знімають великі бойові бойовики, але якщо Громок знімав їх, вони будуть вигадливими інді -фільмами з Zooey Deschanel або Steve Buscemi.

Використовуючи техніку скидаючих символів, це прохолодний і веселий слот для тих, хто має смак до темної сторони та злегка дивно.

Will Frog Grog матиме вас під своїм заклинанням?

Жаба -grog приходить до нас люб’язно провайдерів ігор Громовий і, враховуючи такі онлайн -слоти, які вони роблять, вони цілком можуть представити в нашому розділі Zunr100 тут зовсім небагато протягом наступних кількох місяців. Вигадливий, оригінальний, незрозумілий, химерний, веселий: перевіряйте, перевірте, перевірте.

Якби ви коли -небудь натрапили на підвал будинку, що належить відьмі, одруженою з шаленим вченим, це, мабуть, виглядатиме щось на зразок слота для жаб -grog grog. Ви знаєте: Кілька пляшок зілля, що звисають навколо, кілька освітлених свічок, пара черепів, розмахуюча клітка, миша, що проходить по кімнаті, котл, повна киплячої гарячої помаранчевої рідини… звичайні речі.

Слот жаби -grog - це "все про цю базу"

Громовий тут пішов на техніку скидаючих символів, що ми добре. Так, не вперше це було зроблено, тому що Quickspin's Phoenix Sun і пошуки убер-популярного Гонзо зробили це задовго раніше, але ніякої шкоди в реплікації веселої формули. Подивіться, що я там зробив? Наука, заклинання, зілля… формула. Гаразд, рухайтеся далі ..

Це гра на котушках 5 × 3, а зірка шоу - це жаба. Підказка була в імені гри. Ви побачите, чому це зірка, коли ви читаєте про функції.

Це звичайний слот без джекпоту, і в ньому взагалі немає вільних обертів, хоча є бонусний раунд, до якого я прийду пізніше. Однак, базова гра досить класна. Як сказала б Меган Тренер: "" Це все про цю базу.''

Дивні символи та пухнасті істоти означають, що це не для слабкодухих

Я люблю дивні символи тут, у жабі grog. Дивна квітка, що росте всередині банки з дзвоном, молі, різне кольорове зілля, серце і, як уже згадувалося, випадкова пара очних яблук. Це не було б жаби Грога без жаби, звичайно, і це помаранчева дика жаба, яка синій стає, коли він з'являється. Але не до того, як він переплітається і знищує всі інші символи на одній колонці та ряду, що і ввімкнено, що, звичайно, може призвести до подальших перемог.

Мутова музика ідеально вписується в дивні та хитрі символи та інші химерні об'єкти, розкидані навколо місця. Як я вже говорив, є миша, яка пробігає вгорі шафи випадково, тож якщо ви один із тих, хто має фобію пухнастих маленьких істот, можливо, вам найкраще грати в інший з наших представлених слотів ігор. Я спочатку не помічав цього, але також є набір червоних очей праворуч від котушок, які з’являються раз у кілька секунд. Що на землі це могло бути? Кіт? Людина? Демон? Це хтось здогадується.

Бонусний звуковий ефект - це відривання жаби. Досить гучний, але ви чуєте лише після того, як він забезпечив вам виграш, так що це все добре.

Функція бонусного бонусу Жаба Грога

Я згадав про падіння символів раніше, і варто зазначити, що вони більше, ніж просто трюк. Кожен раз, коли ви забезпечуєте виграш, ті символи, які складають перемогу, зникають і замінюються іншими скидаючими символами. Це означає, що кожна виграш може легко призвести до чергової перемоги. Що особливо добре через… множник.

Це вірно. Кожен раз, коли ви виграєте, множник піднімається на наступну перемогу. Ваші другі виграші виплачують 2 -кратну виграш, ваш третій 3x, четвертий 5 разів та шостий та будь -який інший виграш за цим, у 7 разів. Самоміть, що кілька перемог з 7 -кратним мультиплікатором можна побачити, як ви досить швидко набуваєте досить пристойні перемоги. Звичайно, множник, що збільшується для кожної перемоги, був зроблений раніше, з квестом Гонзо - хорошим прикладом. Але в Гонзо він піднімається лише до 5 разів, і тут він підніметься до 7 разів.

Я вже говорив про відрипну жабу, і про те, як його поява може призвести до додаткових перемог, тому все, що залишається, - це поговорити - це загадкова гра. Спрацьовує у випадковому часі після віджимання, він видаляє всі виграшні символи, крім молі, квітки та дикої жаби. Як Символи високої вартості А дикий символ, це означає, що всі ваші перемоги та подальші перемоги внаслідок скидаючих символів, ймовірно, будуть великими.

Багато чого, звідки походив жаба Грог

Якщо вам подобаються дивні та чудові слоти з низькою нестабільністю, де ви можете забрати багато невеликих регулярних перемог, то жаба Грог буде прямо на вашій алеї, як і Сонячні береги від Yggdrasil. Немає безкоштовних обертів і жодних джекпотів, але багато веселощів та бонусних балів за оригінальність.

І якщо менш відомі слоти з культовими слідами - це ваша річ, то ви можете прочитати те, що я маю сказати про безліч інших таких відео -слотів у наших "ПрорізиРозділ. Або якщо ви віддаєте перевагу грати з реальними грошима, перейти до нашого Найкращі онлайн -казино сторінка!