Грати безкоштовно: сестри Дракона

Логотип для шліфування сестер Dragon Dragon

Рейтинг користувача:

  • ПостачальникНатиснути ігри
  • НестабільністьСередній
  • RTP 96.73%
  • Плата25
  • Котушка5 (10)

Шлях середньої та низької волатильності частково через те, що є два барабани, і ви грали в нього за 100 монет, ви можете виграти 1500.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Останнє оновлення 30 квітня 2021 року

Опубліковано: 05.08.2017

Огляд слота для сестер Dragon для Zunr100

Новий слот сестер-драконів візуально красивий з привабливою графікою та звуковими ефектами, що охоплюють хребет.

Сестри - це не тема, але дракони є

Нові сестри дракона були Зроблено Push Gaming. Вони не чужі для тих, хто був у G2G до. Вони дебютували зі зірковим падінням та подальшим появою з Wild Neon, що мені дуже сподобалось. Не стільки, скільки Трамп любить розірвати угоди, щоб спробувати захистити навколишнє середовище, щоб наші діти все ще мали планету, над якою в майбутньому живе ... але мені все -таки сподобалось це.

Яка тема слота тоді? Ну, враховуючи, що "сестри" не можна сказати, що це реалістична тема для слота (хоча Принади та відьми Напевно, мають дві сестри) мені доведеться піти з фантазією та/або драконами. І якщо говорити про це, це не перша поява для гнізда з тематикою дракона в Zunr100, тому що кілька місяців тому я мав ..Дракоз. І у мене також був дракон; Якщо ви прочитаєте огляд, ви пам’ятаєте, що він має дракона, який був схожий на спаленого Дональда Трампа. Що стосується фантазійних слотів, у мене було багато інших, повірте мені.

Якщо ви шукали прогресивний слот для джекпота, вам доведеться шукати в іншому місці, тому що це, безумовно, не один. Однак є бонусний раунд, який я висвітлю за секунду.

Я скажу про Push Gaming - це те, що вони сприймають свої мобільні слоти досить серйозно, тобто ви гарантуєте, що ви маєте так само добре, як досвід на пристрої на ваш вибір, як і на робочому столі. Тож є хороший шанс зіграти кілька спінів сестер Дракона, коли ви втягуєтесь у свій обідній креветку та майонезний бутерброд, соляні та оцетні хрустки/замінюють улюбленим хрустким ароматом.

Сестри роблять це для себе

Вам знадобиться всі дві секунди, щоб зрозуміти, що це не ваш середній слот. Підказка полягає в тому, що існує не один набір барабанів, а два.

Вони прямо над одним і відображають точно такі самі символи з верхнім набором барабанів, що мають червону облямівку навколо нього, і нижній набір котушок, що мають синю облямівку навколо нього. З Символи високої вартості Включіть червону коронку, жовтий щит, зелений меч і синій спис, тоді як символи нижнього значення - це невеликі кольорові предмети: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений та синій.

Потім є дика, яка є одним із кулішних Дикі символи Я бачив через деякий час: це помаранчевий і вогненний. І це останній раз у цьому огляді, що я додаю випадковий "Y" в кінці слова лише заради нього.

Але давайте вирішимо проблему, про яку, без сумніву, ви насправді відчайдушно чули: що з сестрами Дракона? Ну, я не знаю повної історії, але ось що я знаю. "Червона" сестра Дракона з’являється лише у верхньому наборі барабанів і, згідно з водними плітками, зла/середня/злива двох сестер -драконів. Вона схожа на красиву, загальну брюнетку "слов'янську" дівчину.

"Синій" сестра дракона з’являється на нижньому наборі барабанів і нібито є таким і почесним. Або так вони кажуть. Вона схожа на перехрес Кейт Бланшетт і Сара Олександр, Зірка хіт -британського телешоу зчеплення.

Цілком їхні стосунки з самими драконами, я не впевнений, тому що ніхто не в водному охолоджувачі не знав усіх деталей. Але я думаю, що вони є власними. До речі, дві сестри поруч із дикою, найвищими символами значення.

У розділі нижче я розкрию, що саме роблять дракони, але в них немає нічого вражаючого. Дещо невтішно, вони просто схожі на звичайних драконів.

Що досить круто, це те, що дія розіграється на тлі величезного середньовічного замку на вершині деяких вітряних і дещо страшних гірських вершин.

Аудіо, є якась досить драматична музика, коли ви крутячи котушки, що створює щось навколо атмосфери хребта навколо.

Повторні спіни, що допомагають вогнем, пізаючи драконів

Давайте поговоримо про те, як грати в сестер Дракона та його бонусну функцію? Перефразовуючи те, що один з найбільших магазинів у Великобританії говорив: "Давайте не просто зробимо це, давайте B і Q."

Особливості сестер -драконів є лише одним. Ну, двоє в чомусь, і вони приходять у формі повторних спінів.

Сині драконові відпіни

Якщо ви отримаєте хоча б одного синього дракона на нижньому наборі котушок, ви отримаєте один повторний спін у верхньому наборі котушок. Ви отримаєте між одним і трьома дикими символами, розміщеними у випадкових місцях на котушках, щоб допомогти вам забезпечити щось хороше, коли цей повторний спін прийде на ваш шлях. Дикий з’являється на котушках надано драконом, що плює пожеу на них.

Червоні драконі повторно

Це працює майже так само, як і синій дракон повторно відпіникає. Або це робить?

Якщо ви отримаєте хоча б одного червоного дракона у верхньому наборі котушок, ви отримаєте повторний спін на нижньому наборі котушок. Але ось з чого починаються відмінності.

У цьому випадку ви отримаєте складену дику (три дикі дикі вертикально один на одного) на тих же барабанах, що і там, де дракон приземлився вище. Отже, якщо, наприклад, Червоний Дракон приземлився на котушку 1, то ви отримаєте укладені дикі на котушку 1 на нижньому наборі барабанів для вашого повторного спіну. Це трохи нагадує мені про те, як працюють повторні спіни Сакура Фортуна.

Цікава річ про повторні спіни полягає в тому, що вони, як правило, генерують більше символів дракона, ніж ви отримаєте на звичайні оберти. Отже, що іноді трапляється, це те, що перший повторний спін призводить до того, що з’являється інший дракон, і цей, у свою чергу. Весь цей час ви накопичуєте дикі на обох наборах барабанів, оскільки вони там залишаються.

Ще краще, якщо ви отримаєте двох драконів, а не одного під час повторного спіну, то, очевидно, ви отримуєте більше диких.

Красивий, але не геніальний

Ви сідаєте в ресторан з видом на море, скатертина біла і крохмальна, столові прибори - це абсолютно нове і блискуче, персонал бездоганно одягнений і ввічливий, меню мала стильну шкіряну кришку, а їжа - це красиво готова і Привабливо, що ви відчуваєте, що ходите на всі «тисячоліття», і зробіть кілька фотографій, які ви миттєво потім завантажуєте на свій канал соціальних медіа на вибір.

Тоді ви його скуштуєте, і це добре, але це стосується. Не такий смачний, не такий свіжий, нічого особливого. Не так набагато краще, ніж ваш середній паб або конвенція.

І слот сестер -драконів трохи такий. Гора на задньому плані та інша графіка виглядає чудово, аудіо-це все драматичне та встановлення настрою, символи круті, а новизна наявності двох барабанів є оригінальною та освіжаючою.

Але з лише однією функцією, яка майже знову і знову робить те саме, що відчуття «добре, і тепер що?'Приходить раніше, ніж пізніше. Це слот, який сподобається тим, хто любить стиль над речовиною.

Це слот середньої та низької волатильності частково через те, що є два барабани, і якщо ви зіграли його за 100 монет, ви можете виграти 1500.

Щоб грати в сестер Дракона за реальні гроші, вам потрібно буде спочатку відкрити рахунок. Це легко і швидко. Що більше, ніж ви можете сказати про спробу зробити що -небудь по телефону, коли ви контактуєте з HSBC. Просто кажу. Щоб зробити це ще простішим, який я перерахував абсолютні найкращі казино, доступні в Україні Для вас нижче!