Грати безкоштовно: небезпека! НАПРУГА

Логотип для великої ігрової небезпеки! Високий слот з високою напругою

Рейтинг користувача:

  • Постачальник Великі ігри
  • Нестабільність Високий
  • RTP 95.67%
  • Плата 4096
  • Котушка 6

Мені подобається ця гра та винагорода оригінальності. Я даю йому бонусні бали за те, що я (напевно) перший в історії слот, який буде натхненний поп-піснею.

Крістофер Буде

Головний редактор, Крістофер

Востаннє оновлено 17 листопада 2021 року

Опубліковано: 15.07.2017

Небезпека! Гніздо з високою напругою електризує

Нова небезпека! Слот з високою напругою - це все про електроенергію, тому переконайтеся, що ви заряджені перед крутитися. Багато різних диких пологів, якими можна насолоджуватися, коли ви проводите ніч у дискотеці, де музика ніколи не зупиняється, і вогні ніколи не згасають.

Грайте в небезпеку! Висока напруга безкоштовно

Я створив Інтернет-казино Україна Список нижче, де ви можете грати в небезпеку! Висока напруга з реальними грошима!

Підготуйтеся до шиплячого в цій електричній дискотеці

Коли я дізнався, що мені довелося переглянути небезпеку! Високий слот для напруги для G2G, Я дуже щасливий - я люблю великі ігри. Я люблю Бонанза! Слот, який не вміє, і зайняв своє місце серед найбільш мінливих ігрових ігор разом з Книга мертвих і Монтесума!

Я і Маніш обговорювали - це не може бути дуже веселою електричним струмом, звідси небезпека! Попередження високої напруги ви бачите в місцях, де рівень електроенергії небо високий. Тому

Чого ще ми боялися, ніж бути смаженим живим?

Змії, висоти, гриби (гриби???), номер 13 та коні всі згадували. Але найкраще ще було.

Маніш: «Гіперінфляція."

Я: «Ти що, тепер?"

Маніш: «Гіперінфляція. Роки та роки заощадження, а не витрачання, і тоді все це нікчемно від одного дня до наступного."

Це справедливий момент, хоч і найменш сексуальна річ, яку хтось боявся колись. Так, це такі люди, з якими я маю працювати тут, коли роблячи огляди слотів.

Але давайте поговоримо про цей мобільний слот і про те, про що йдеться насправді.

Небезпека! Тристороннє партнерство з високою напругою

Небезпека! Висока напруга - це мобільний та настільний відео слот, виготовлений Великі ігри. Ви можете їх знати з таких слотів, як народжений дракон і Штату, Хоча це, правда, вперше вони коли -небудь були представлені в одному з моїх оглядів слотів.

Тема натхненна хіт -синглом 2002 року, що і в слоті - небезпека! Висока напруга - American Band Electric Six. Пісня, мабуть, демонструвала вторинний вокал Джека Уайта, «Слава Білих смуг» і була описана як «шалено привабливий» The Guardian. Все добре і добре, але, наскільки я переживаю, це поганий тип привабливо. Так само, як "ловити" застуду - це не добре. Що я можу сказати? Мені не подобається пісня - подати позов до мене!

Немає "небезпеки" виграти прогресивний джекпот, оскільки немає одного! Але як я побачу трохи пізніше, тут є потенціал для деяких масових перемог. Це здебільшого безкоштовний слот для спінів, хоча є й інші способи забезпечення величезних виплат у головній грі.

Настав час диско

Відео до пісні містить безглуздо одягненого чоловіка (співачка гурту) та його супутника, пристрасно "розмовляючи" у тому, що схоже на шикарний будинок садиби, прослуховуючи пісню- якийсь фанк-рок/танцювальний панк-гімн гімн в той час як прикраси, картини та інші предмети навколо них починають загоріться. Ні, мені все одно це не подобається.

Але мені це подобається як тема для слота - палаюча дискотека з неоновими вогнями скрізь. Це слот 6 × 4 з деякими символами, пов’язаними з дискотекою Kick-Ass. Коли я кажу "якийсь", я маю на увазі це. Досить справедливо, що є блискуча диско -куля та усміхнений череп з фіолетовими кристалами та фіолетовими дорогоцінними каменями, де раніше були очі черепа. Але чому на землі там там смачно на вигляд тако? Це призначено для жорсткої танцювальної дискотеки, а не бейсбольною грою, заповненою численними вантажними автомобілями. Але все ж таки.

"Звичайні" символи завершуються золотими дзвіночками та грають у карти- 9 до туза.

Double Wilds подвоює задоволення

Давайте поговоримо про спеціальні символи. На виставці є дві дикні тварини, і вони можуть з’явитися на котушках 2-5.

Перший - це Wild Fire Wild, який охоплює всю котушку, коли вона з’являється і, очевидно, дуже відповідає вірша пісні "Fire in the Disco".  Друга дика - це дика електроенергія, яка уособлює тему слота і виглядає чудово. Але це символ, який є такою ж речовиною, як і стиль. Оскільки, крім того, що він також складений дикий, як дикий вогонь, це дике, що поставляється з 6 -кратним множником, це означає, що його регулярна присутність на барабанах справді може зробити ваш день.

Я впевнений, що є причина, чому розсіювання - це татуювання серця з короною на ньому та слова "моє бажання", написане на ньому. Я просто не знаю, що це за причина.

Ви побачите, що робить три розсіювання за хвилину. Але що круто - це те, що після того, як на котушках з'явилися два розкидачі, ви почуєте кілька секунд гри "вогню в дискотеці", поки чекаєте, поки котушки закінчать крутитися. Перш ніж дізнатися, чи отримали ви цей найважливіший третій символ розкидання.

Інші круті аудіо ефекти включають шиплячий вид шуму кожного разу, коли з’являється електричний дикий символ та шум, що нагадує електричний синтезатор.

Небезпека! Високий слот з високою напругою доступний на всіх мобільних пристроях на додаток до робочого столу. Тож якщо ви не отримаєте шансу дістатися до дискотеки, нехай дискотека прийде до вас, граючи в гру, коли ви блукаєте навколо міста.

Функція високої напруги має електризуючий множник 66x

У цьому слоті є 4096 різних способів, які, наскільки я можу згадати, більше, ніж будь -який інший слот, який я коли -небудь грав. Але справа не в тому, скільки способів виграти стільки, скільки про те, скільки ви можете перемогти. І маючи на увазі, давайте подивимось, як грати в небезпеку! Висока напруга з точки зору бонусних функцій гри.

Дикий

Я вже згадував про них, щоб ви знали, як вони працюють. Але просто варто роз'яснити це, якщо Дика електроенергія (дика) використовується у виграшній комбінації, ця виграш виплатить 6 разів, що б ви не використовували цю дику. Просто кажу.

Три розсіючі, і ви активуєте безкоштовні спіни. Там немає сюрпризів. Але це не починає розповідати вам повну історію. Тому що ви не тільки можете вибрати, який тип безкоштовних обертів ви хочете, тут є ціло.

Ворота пекла безкоштовно

Ви отримуєте 7 безкоштовних обертів Якщо ви підете за першим варіантом небезпеки! Особливості високої напруги. Перед початком спінів один із символів (за винятком диких або розсіювання) буде випадковим чином обраний як липкий дикий протягом тривалості функції. Це означає, що кожного разу, коли ви отримаєте його, воно стане диким і залишатиметься на своєму місці для решти вільних спінів.

Якщо ви покриваєте одну з середніх барабанів (2-5), з липкими дикими, ви отримаєте 3 додаткові безкоштовні спіни.

Вільні спіни з високою напругою

Перейдіть на варіант B, і ви отримаєте 15 безкоштовних обертів. Ось де третій тип диких, Висока напруга дикі, може з’явитися, також на котушках 2-5. Отримайте його, і це стає складеною дикою, покриває всю котушку.

Він охоплений множниками, починаючи від 11x до 66x, але буде виділено лише один із цих мультиплікаторів. Коли ви захищаєте виграш за допомогою високої напруги дикої їжі, виграш буде помножена на значення виділеного мультиплікатора.

Ви можете отримати три додаткові безкоштовні спіни, якщо ви отримаєте три розкидки під час цих безкоштовних спінів.

Небезпека! Гнізд високої напруги небезпечно мінливий

Я не імпульсивна людина. Що, правда, може бути трохи дратуючим для тих. Але це дозволяє мені дати аргументовану думку щодо мобільних слотів.

Мені подобається ця гра, і як ніколи, я нагороджую оригінальність. Тож я даю йому бонусні бали за те, що я (напевно) перший в історії слот, який буде натхненний поп-піснею. Мені також подобаються дві різні дикі польоти в базовій грі та той факт, що в кожному з двох різних вільних кружок існують різні польоти.  Не кажучи вже про те, що ви можете вибрати, який із двох різних типів безкоштовних обертів ви хочете.

Так, я це вже сказав, але я скажу це в останній раз: мені просто не подобається проклята пісня!

Але, на більш серйозну записку, попередити, що це дуже, сильно мінливий слот. Доказ цього полягає в тому, що я забезпечив a Мега епічна перемога Граючи в ньому (на мелодію понад ₴ 30 000), але лише двічі переживають вільні кружки.